Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti
KORG PAD KONTROL KPC-1 BK PULTS

KORG PAD KONTROL KPC-1 BK PULTS

ID: D000451, Vendor kods: AXA902
€ 196.80 € 130.00

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Ir pieejams

Apraksts

MIDI studijas pults

 

Neticamas sajūtas, padziļināta kontrole

 

PadKONTROL pievienojas MIDI studijas pulšu sērijai. Pievienojot tradicionālajai klaviatūras kontrolei papildus dimensijas, tā kļūst par visu laiku izteiksmīgāko un universālāko bungu pulti.

Papildus pieejamajām bungu skaņām un paraugiem, Korg ražotā padKONTROL MIDI studijas pults spēj kontrolēt arī softsynth programmas efektus, sprūdu cilpas un video klipus, un pat pārvadīt DAW programmatūras kontroli. Savietojot ar X-Y skārienpaliktni, kas nodrošina dabiskas skaņas, sešpadsmit, ērti lietojamus, izgaismotus taustiņus, slēdžus un pedāļa ievadu, pad KONTROL kļūst par nozīmīgu, nepārspējamu kontroles iekārtu.

 

 

Pārsit to!

 

padKONTROL MIDI studijas pults ir ideāla dabiskas, organiskas bungu skaņas radīšanai. Katram no sešpadsmit taustiņiem var atsevišķi piešķirt toņa numuru un MIDI kanālu, līdz ar to varat vadīt vienu bungu iekārtu vai  saslēgt tā, ka tiek kontrolētas vairākas ierīces vienlaikus. Katram taustiņam iespējamas astoņas dažādas dinamikas līknes, vai arī varat katru no tiem uzstādīt noteiktā fiksētā līmenī. Tas ļauj instrumentu noskaņot kā vēlaties un pārējie vienmēr spēlēs perfektā saskaņā, lai arī kā jūs spēlētu uz pults. Varat arī uzstādīt vairākas pultis, lai spēlētu tās pašas bungu skaņas ,tikai vairākās fiksētās saskaņās, kas katru reizi piešķirs atšķirīgu, tomēr iepriekš paredzamu, izpildījumu. X-Y pults piešķir dinamikas kontroli reālā laikā. Kustība no kreisās uz labo pusi, palielina spēles ātrumu vai attālumu starp diviem toņiem; kustība uz augšu, palielina skaņu vai otro toni. Tas ir īpaši izteiksmīgs un intuitīvs dabisko bungu tehnikas veids. Pievienojot pedāli, varat iegūt vēl arī reālu bungu partiju.

 

Kontrolē to!

 

Bungas šajā MIDI studijas pultī ir tikai sākums. MIDI iespēja ar tikt piešķirta katram taustiņam, tādējādi iegūstot tūlītēju darbību, vai darbību pēc pārslēgšanas. Papildus rezultātam, kas tiek iegūts, pieskaroties pultij, specifisku rezultātu var iegūt arī pulti atlaižot, līdz ar to taustiņus var lietot kā pigas vai slēdžus jebkuras programmēto sintezatoru un DAW funkcijas.

 

Redzi to!

 

Kad vien velkat pār bungu paliktni vai kustinat kontroli, iebūvētais ekrāns rāda, kādas darbības tiek veiktas. Taustiņi, kam piešķirti toņi, iedegas, kad tiek piespiesti un tad izslēdzas. Taustiņi, akm piešķirtas CC ziņas, paliek spīdoši, tādējādi norādot uz statusu. Izgaismošanas režīma trīs variācijas nodrošina taustiņu iedegšanos unikālos rakstos. Divas darbojas, kad pults tiek lietota un trešā variācija automātiski ieslēdzas, kad  Korg padKONTROL pāris minūtes ir miera stāvoklī.
 

Pārvaldi to!

 

Līdzko visas kontroles uzstādītas jums vēlamajā veidā, varat to saglabāt kā „User Scene” standartu. Korg padKONTROL pieejamas sešpadsmit Lietotāja Ainas, un tās var ātri atrast ar teustiņu palīdzību. Papildus iekļautas trīsdesmit iestatītas Ainas, izstrādātas tā, lai padKONTROL nekavējoties savienotos ar visām populārākajām programmatūrām. Korg padKONTROL nodrošina arī Editor/Librarian programmu Windows XP un Mac OSX. Izmantojot datora grafiskās iespējas, Editor/Librarian programma atvieglo plašu kartotēku radīšanu, uzglabāšanu un sakārtošanu.

 

Specifikācijas

 

Controllers:16 velocity-sensitive Trigger pads with LED illumination
X-Y pad
Two assignable knobs
Assignable pedal jack*

*requires a separately sold DS-1H or PS-1

Display:7-segment, 3-digit LED

Memory:16 user scene memories; 30 preloaded scene templates

Connectors:
Pedal
MIDI In/Out 
USB (type B)
Power supply jack (DC9V)

Power Supply:
DC9V
AC adapter (optional)
USB bus power (when using the USB connector)

Current Consumption:
When using USB bus power: approximately 150 mA (maximum 180 mA)
When using an AC adapter: approximately 150 mA (maximum 180 mA)

Dimensions (WxDxH): 31 cm x 23 cm x 6 cm
Weight: 0.96 kg

Included Items: 
USB cable
CD-ROM containing padKONTROL Editor/Librarian software etc.
Software license agreement

System Requirements Windows:
Operating System: 
Microsoft Windows XP Home Edition / Professional / x64 Edition / Vista

Computer:Computer with a USB port, satisfying the operating requirements of Windows XP / Vista (USB chipset made by Intel Corporation is recommended)
*Driver software for Windows XP x64 Edition is beta-version.

Note for Editor Librarian: During the installation process, some Alert Dialogs may appear, as the installer is not fully compatible with Vista. They can be ignored.

System Requirements Macintosh: 
Operating System: 
Mac OS X 10.2 or later

Computer:
Apple Macintosh computer with a USB port (USB C11), satisfying the operating requirements of Mac OS X, including Intel based Macs.

*Note: Editor Librarian currently runs fine under Rosetta.

padKONTROL options:
AC adapter
DS-1H Damper Pedal
PS-1 Pedal Switch

*Apple, the Apple logo and Mac are trademarks of Apple Computer, Inc., registered in the U.S. and other countries.
*Windows XP is a registered trademark of Microsoft Corporation in the U.S. and other countries.
*All other product and company names are trademarks or registered trademarks of their respective holders.

Specifications subject to change without notice

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Nesen apskatītie

KORG PAD KONTROL KPC-1 BK PULTS

€ 196.80 € 130.00

Zīmoli

JohannusAmpegYamahaBoston pianoShure
14
zīmolu

Jaunumi un apskati