Katalogs

Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118
Visi kontakti

Akai MPK225 klaviatūras tipa kontrolieris

ID: 3001114, Vendor kods: MPK225
€ 237.58
Nopirkt

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Nav pieejams

Apraksts

Ražots kā kontroliers visām vajadzībām, Akai Professional MPK225 ir kompakts atskaņošanas pads un taustiņu tipa kontrolieris, kurā apvienota programmatūras dziļa integrācija, uzlabota darba plūsma un galvenās pamattehnoloģijas no ikoniskā MPC darbstaciju klāsta. Katrs Akai Pro MPK sērijas modelis ir pilnībā aprīkots ar visaptverošu interfeisu, kas ļauj darboties ar virtuālajiem instrumentiem, efektu spraudņiem, DAW u.c. MPK225 aprīkots ar 25 dažāda smaguma svērtajiem taustiņiem ar pēcpieskārienu, 8 MPC stila padiem, 8 maināmiem slēdžiem, 4 izgaismotām pogām un virsmas transportēšanas pogām. MPK225 ir ar USB darbināms un uzlabots tā, lai interfeisa funkcijas varētu veikt pa tiešo no tava Mac vai PC.

 

 

Radīts, lai spēlētu

MPK225 aprīkots ar 25 pussvērtajiem, pilna izmēra taustiņiem un augstākās kvalitātes klavieru stila klaviatūru bezprecedenta “atbildei” un dabiskai sajūtai. Katrs taustiņš ir jutīgs un aprīkots ar pēcpieskārienu dinamiskai, ekspresīvai muzicēšanai un ierakstīšanai. Octave Up un Down kontroles mūziķiem ļauj piekļūt visam melodiskajam diapazonam; spēlējiet basa partijas, klavieru harmonijas, vadošos solo u.c.

 

Īsta MPC funkcionalitāte

Uz paneļa atrodami klasiskie MPC Note Repeat un MPC Full Level, kas turpina iedvesmot. Ar MPK225 mūziķi un komponisti savos garadarbos var iekļaut īstu MPC darbplūsmu un strādāt ar rīkiem, uz kuriem gadiem ilgi paļāvušies producenti. Arpedžiators ar maināmu rezolūciju, diapazonu un paterniem, lietotājam ļauj bez piepūles “izpētīt” komplicētu melodiju idejas.

 

Producēšanas programmatūra

MPK225 aprīkots ar jaudīgu producēšanas programmatūru – Ableton Live Lite un MPC Essentials, ar kuriem mūziku iespējams radīt, tiklīdz kontrolieris izņemts no iepakojuma. Ableton Live Lite ir fluīda audio/MIDI vide, kas mūziķiem un producentiem ļauj spontāni komponēt, ierakstīt, remiksēt, improvizēt un rediģēt muzikālās idejas. MPC Essential – grūvu/bītu producēšanas un semplu-trigerēšanas programmatūra, kas pa taisno spēj integrēties jebkurā DAW, piemēram, Ableton Live Lite vai darboties patstāvīgi. Programmatūras arī paplašina MPK225 jaudu, pievienojot papildus līdz pat 8 padu nodaļām (ar katrā padā ievietotiem efektiem) un 4 sempliem.

 

Virtuālie sintezatori

Labāko sintēzes tehnoloģiju MPK225 lietotājiem piešķir divi augstas kvalitātes virtuālie sintezatori. Hybrid 3 no AIR Music Tech ir virtuālais sintezators, kurā leģendāro analogo sintezatoru “siltums” apvienots ar pilna diapazona futūristiskām, digitālo manipulāciju iespējām. SONiVOX Twist – spektrālās morfēšanas sintēzes virtuālais instruments, izmantojot vienkāršus akordus, nopietnu skaņu radīšanu padara vienkāršu. Kopā šie jaudīgie instrumenti MPK225 lietotājam piešķir profesionālu mūzikas radīšanas rīkus, ar kuriem uzsākt jebkuru projektu.

 

Specifikācijas

 • Number of Keys: 25 semi-weighted, full-size keys with aftertouch

 • Pads: 8 pressure- and velocity-sensitive, light-up MPC-style pads x 4 banks

 • Q-Link Controls: 8 assignable control knobs and 4 backlit buttons

 • Computer Interface: USB-MIDI with 5-pin MIDI input & output

 • Octaves: 10 with Octave Up and Down

 • Arpeggiator: Yes

 • Additional Controls: MPC Note Repeat, MPC Full Level, Tap Tempo, and Time Division

 • Additional Inputs: (1) 1/4" (6.35mm) TRS expression pedal input and (1) 1/4" (6.35mm) TS sustain pedal or footswitch input

 • Power: USB power; no power adapter required

 • Dimensions: 19.25" x 11.75" x 3.63"

 • Weight: 6.09 lbs

 

 

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Zīmoli

14
zīmolu