Katalogs

Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118
Visi kontakti

KORG PA900 PROFESIONĀLAIS ARANŽĒTĀJS

ID: 212380, Vendor kods: PA900
€ 1890.00 € 1399.00
Nopirkt

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Nav pieejams

Apraksts

Klausies un notici

 

Korg nāk klajā ar jaunu augsta līmeņa aranžētāju jau zināmajā Pa sērijā – Pa900.

Pa900 ir bezgala daudz jaunu skaņu ( ar DNC - Defined Nuance Control reālākai skaņai), kas pārsteigs jebkuru klausītāju, tāpat arī bezgalīgi daudz stilu, kas aptver mūzikas žanrus no visas pasaules. Savienojumā ar jaudīgu funkcionalitāti, intuitīvu lietotāja interfeisu un bagātīgu, spēcīgu skaņu, jūs iegūstat aranžētāju, kas būs pa prātam par visprasīgākajam izpildītājam.

 

 

Pa900 skaņu iekārta lieto dubultu PCM atmiņu no vispopulārākā – Pa600 – modeļa, un palielina lietotāja PCM atmiņu līdz 192MB. Lietotāja stilu novietņu skaits arī ir palielināts līdz maksimums 1200, kas aptver gandrīz jebkuru stilu, ko iespējams iedomāties. Uzlabotais iebūvētais skaļrunis rada spēcīgu, bagātīgu skaņu, ko pastiprina tādas standarta iekārtas kā TC Helicon balss harmonaizeris, duāls MP3 atskaņotājs un rakstītājs, kā arī duāls Crossfade sekvenceris. Video izeja tiek piedāvāta kā standarta funkcija, tādēļ auditorija var dziedāt līdzi, pēc ekrānā attēlotiem vārdiem. Visu šo Pa900 ietver augstas kvalitātes sudrabotā korpusā ar alumīnija malu paneļiem, nodrošinot prestižu izskatu uz jebkuras skatuves.

Ar vairāk jaudas kā jebkad agrāk un neskaitāmām jaunām iespējām, Pa900 uzstāda jaunu aranžētāju standartu. Sperot milzu soli uz priekšu, salīdzinājumā ar leģendāro un vislabāk pārdoto Pa800, Korg ir paaugstinājis izcilības līmeni, piedāvājot jaunas realitātei pietuvinātas skaņas un jaunas, jaudīgas iespējas, ietilpinātas plānā, profesionāla dizaina korpusā, par vēl pieejamāku cenu.

 

Pa900 iespējas

 

·         Paplašināta RX (Real eXperience) skaņu iekārta piedāvā realitātei pietuvinātākas un jaunas, spilgtas skaņas

·         Jaudīga iekšējā ROM atmiņa – plus vairāk kā 192MB lietotāja PCM datiem – nodrošina ārkārtīgi jaudīgu atmiņas vilni, sniedzot labāko iespējamo skaņas kvalitāti

·         Trīs izvēles slēdži, četru virzienu kursors un unikāla lentes kontrole, nodrošina pilnīgu, daudzo pieejamo skaņas artikulāciju pārvaldību (DNC)

·         61 daļēji svērtā piesitiena (semi-weighted) taustiņa, velocity un aftertouch klaviatūra

·         Plāns un kompakts viegls korpuss

·         Liels TouchView™ 7" TFT ekrāns

·         Ērti izkārtots un intuitīvs grafiskais interfeiss ar jaunu „Search” funkciju, mūzikas resursu ātrai ieguvei

·         2 virzienu skaļruņu sistēma nodrošina spēcīgu un tīru skaņu

·         Uzlabota stilu un izpildījumu kolekcija, vairāk kā 400 ražotāja ieprogrammētu stilu; katrs ar 4 variācijām un 4 piepildījuma ( Fill In) + Break iespējām, papildus vēl 15 lietotāja bankas, neierobežotai lietotāja izveidotu un pielāgotu stilu un uzstādījumu saglabāšanai

·         Uzlabota Guitar Mode 2 vēl reālākam ģitārspēles izpildījumam

·         Akordu sekvencera funkcija ieraksta jebkuru akordu attīstību, darbības laikā

·         4 stereo Master efekti (125 FX Types) + 2 Global efekti (Limiter, EQ)

·         TC Helicon 3-balsu balss procesors ar 4 piemērotiem efektiem

·         Jauns dubultais MP3/MIDI failu atkskaņotājs un rakstītājs, X-Fader un Vocal Remover

·         Uzlabota savietojamība ar tekstu grafisko formātu (+G) MP3 failiem

·         Uzlabota skaņas savienojamība ar GM un GS dziesmām

·         Pilnībā programmējama dziesmu grāmatas „SongBook” datu bāze, balstīta uz stiliem, SMF, Karaoke, MP3 ar tūlītēju jebkuras dziesmas atsaukšanu. Lietotāja noteikti saraksti, filtrēšanas un pasūtīšanas iespējas.

·         Paplašināti valodu simboli. Tekstus var atainot oriģinālvalodā ( izņemot austrumu un arābu valodas**)

·         Jauna SoundFont™ formāta importēšanas funkcija

·         Lielapjoma datu glabāšana USB un MicroSD ( aizmugurējā panelī, lietotāja uzstādāms)

·         Lokalizētie dati ( pieejami atsevišķi) nodrošina skaņas un stilus, atbilstoši valstu un reģionu specifikai.

 

Jaunais Pa900

 

Korg radījis visu laiku veiksmīgākos un cienījamākos klaviatūras aranžētājus. Korg aranžētāji aizrauj desmitiem tūkstošus mūzikas profesionāļu visā pasaulē un katrā valstī, tāpat arī klausītājus un izpildītājus ar maģisku nepārspējamas skaņas kavalitātes un iespēju kombināciju. Korg RX ( Real eXperience) tehnoloģija apvieno Korg vēsturi ar jaudīgām jaunajām tehnoloģijām un idejām, ko sneiguši mūziķi no visas pasaules, lai radītu jaunus aranžētāju standartus. Rezultātā radies muzikāls dārgakmens, kas iekļāvistehnoloģiju brīnumus saistošā un lietotājam ērtā dizainā: Korg Pa900.
 

Plāns, jaudīgs un viegli lietojams

 

Pa900 radīts ar domu par plāna korpusa savienojumu ar profesionālu izskatu. Tomēr, izskats var maldināt, jo skaņa ir iespaidīga, pateicoties iebūvētai augstas kvalitātes jaudīgai pastiprinātāu sistēmai. 2x20W pastiprinātāji vada 4 skaļruņus basus atstarojošoā korpusā, lai radītu bagātīgu, jaudīgu skanējumu. Galvenais panelis ir pārstrādāts un optimizēts, lai pogas un slēdži būtu ergonomiski un intuitīvi pareizi novietoti, lai atvieglotu katru darbību. Grafiskais lietotāja interfeiss tagad ir vēl vieglāk nolasāms un ir papildināts ar detalizētākām ikonām un objektiem, pateicoties lielajam TFT grafiskajam krāsu skārienjūtīgajam ekrānam. Ir divi interfeisa režīmi: vieglais (Easy) un eksperta (Expert), lai visu līmeņu mūziķiem būtu iespējams ātri radīt lielisku mūziku. Vieglais režīms rāda tikai pašas svarīgākās kontroles, saglabājot tīru un skaidri nolasāmu interfeisu, kas ir noderīgi iesācējiem vai dzīvā izpildījuma gadījumā. Protams, eksperta režīmā jums ir pilna rediģēšanas kontrole. Ja neatceraties, kur tika saglabāta dziesma, fails vai stils, izmantojiet Search funkciju, lai Pa900 pats to jums atrod.

 

Skaņas kvalitāte tās labākajā izpildījumā!

 

Balstoties uz Korg izsmalcināto EDS (Extended Definition Synthesis) dzinēju, Pa3X nodrošina patiesi izcilas jaunas skaņas. RX (Real eXperience) tehnoloģija un DNC (Defined Nuance Control) sistēma pilnveido jau tā jaudīgo skaņu dzinēju, ļaujot izpildītājam precīzi un ekspresīvi parādīt smalkākās skaņas artikulācijas nianses. Pateicoties DNC iespējams atskaņot skaņas, kas raksturīgas tādiem akustiskiem instrumentiem, kā piemēram, saksofonam, trompetei, klarnetei un mute ermonikām,  kā arī tas piedod autentisku skanējumu dažādiem stīgu instrumentiem. Vairāk kā 1100 skaņas, ieskaitot jaunas stereo grand piano ( ar stīgu rezonanses un surdīnas reālu sajūtu), un jaunas elektriskās klavieres, no pazīstamajām KORG SV-1 skatuves klavierēm; jauni pūšamie instrumenti, basi un pārsteidzošas ģitāras skaņas; plus vēl jauni digitāli izvelkamie slēdži un galveno trokšņu on/off funkcija nodrošina perfektu skaņu jebkurai nepieciešamai harmonijai vai melodijai. Vairāk kā 70 bungu iespējas, atdzīvina jebkuru ritmu un skan pilnīgi autentiski, pateicoties Drums Family Easy Editing iespējai, kas nodrošina pilnīgu skaļuma, piesitienu, ekvalaizera, kopējā skanējuma u.c. kontroli. Pieejama arī vairāk kā 192MB liela atmiņa (PCM lietotāja atmiņa), līdz ar to viegli pievienot papildus skaņas. General MIDI (GM) skaņu banka uzlabota, labākai savietojamībai ar GM failiem. Pa900 iespējams arī ielādēt/importēt Korg, WAV, AIFF, SoundFont™ formātus un eksportēt uz WAV vai AIFF. Skaņas var pilnībā rediģēt un lietot līdz pat 24 variācijas katram tonim.

 

TC-Helicon® Vokālais Procesors

 

Korg ilgtermiņa sadarbība ar vokālo harmoniju pasaules līderi, TC- Helicon®, turpinās arī izstrādājot Pa900. Ar jaunajām iespējām un jauniem algoritmiem, TC-Helicon balss procesors nodrošina augstāko iespējamo skaņas kvalitāti. Pieejamas līdz 3 reālām balsīm un tās var kontrolēt ar klaviatūru vai MIDI. Papildus pieejami 4 efektu bloki, ieskaitot skaņas atkārtošanas, kavējuma, ekvalaizeri un dinamikas kontroli. Lai nodrošinātu profesionālu balss skanējumu, ērti aizsniedzami 2 slēdži un 3 pogas augšējā panelī, kontrolē svarīgākās vokālas funkcijas.

 

SPECIFIKĀCIJAS

 

Keyboard: 61 keys semi–weighted

Velocity sensitive and after touch are supported

System Upgradable Operating System

RX (Real eXperience)

DNC (Defined Nuance Control)

Multitasking - Load while play feature

Tone Generator:  KORG EDS (Enhanced Definition Synthesis) sound generator

128 Voices, 128 Oscillators

Filters with Resonance

Three band EQ for each track

Effects: Up to 4 Stereo Digital Multi-Effect block systems

125 Master Effect types + 2 Global Effects

Voice Processor: Three-part Harmonizer by TC Helicon® with 4 Effects: Reverb, Delay, plus Compressor, and EQ

Sounds / Drumkits: More than 1100, including Stereo Piano and GM/GS improved sound compatibility; more than 70 Drum Kits

User area:  512 Sounds, 128 Drum Kits

Defined Nuance Control (DNC) Technology

Digital Drawbars: 9 Footages

Full Sounds/Drumkits editing capability

User PCM RAM Memory: 192 MB

Full Sampling Editing Compatibility: Load/Import of Korg, Wav, AIFF and SoundFont™; Export of Wav and AIFF; Edit, Time Slice.

Styles: More than 400 preloaded Styles, freely reconfigurable

1200 available Style locations including the Favorite banks

Eight Style tracks, 4 Single Touch Settings, 4 Pads and one Style Setting per Style

Guitar Track 2 mode, Parallel and Fixed NTT

Style Record with Step Record, Track and Event Edit functions

Style controls: 3 Intros, 4 Variations, 4 Fills, Break, 3 Endings, Synchro Start/Stop, Tap Tempo/Reset, Bass Inversion, Auto Fill, Manual Bass, Memory, Accompaniment Mute, Drum Mapping, Snare & Kick Designation, STS Mode

Chord Sequencer: Real-time Style Chord Sequencer Recorder

Performance / STS: 320 Realtime Performance locations

STS: Memorize Keyboard tracks settings, up to 4 x 1200 Styles, up to 4 x SongBook entries,"My Setting" function

Song Play: Patented XDS Crossfade Dual Sequencer Player (Supported formats: MID, KAR, MP3 + lyrics, MP3+G)

2 Players with separate Select, Start/Stop, Home, Rewind and Fast Forward controls

X-Fader Balance control

Lyrics, Score, and Chord data can be displayed on screen, or on external video monitor

Markers

Jukebox function

Mp3 Player / Recorder  Double Mp3 Player and Mp3 Recorder

Real Time Transpose (+6/-5 semitones)

Tempo change (±30%)

Vocal Remover

Record MP3 files including Styles, SMF, Real Time Tracks, Pads, Microphone and Effects

Sequencer: Quick Record (Backing Sequence)

Multitrack and Step Record functions - Full-featured sequencer

16 tracks; Up to 200,000 events

SMF native format

SongBook: Fully programmable music database, based on Styles, SMF, Karaoke, MP3 with automatic selection of Style Play and Song Play modes

User-definable custom lists

Filtering and Ordering options

Compatibility     "i-Series" models: Styles

Pa series: Style, Performance, Program/Sound, Song, SongBook, Pad

Multi Pad: 4 Assignable Pads + Stop Button - Pad Record function

General Controls: Master Volume; Fade In/Out; Keyboard-Acc/Song Balance Volume; Ensemble; Octave Transpose; Master Transpose; Style Change; Quarter Tone and Arabic Scale memorized inside Performance/STS; Real-time controllers: Joystick (pitch + modulation); Mic Volume; Mic FX Volume; Mic On/Off; Mic Preset; Mic Harmony On/Off; 3 Assignable Switches; Tempo +/-; Tempo Lock; Dial; Search Function; Shift; Chord Scan; Split; Metronome On/Off; Sound Select

Control Inputs: Damper pedal (support half-pedaling with optional DS-1H pedal)

Assignable pedal/switch

Outputs: Audio Output: Left/Mono, Right/Mono, Unbalanced

Headphone Output: 1 (in the front panel)

Video Out: 1 RCA type

Mic/Line Inputs: 2 Unbalanced Jack; Left/Mono-Mic, with gain control and Right/Mono

MIDI:  In, Out; standard Midi connectors

USB to Midi using the USB Device port

8 user definable MIDI Setups

USB        USB-MIDI Interface

To Device: 1 (Front)

To Host: 1 (Rear)

2.0 Hi Speed connections

Mass Storage/Disk: USB - Micro SD HC up to 32 GB (rear panel, user installable)

Display: Color TouchView™ 7" TFT display

Clock: Internal System Clock

Amp/Speaker System: Amplification: 20W x 2 - Speakers: 100 mm x 2 woofer in Bass Reflex Box, Dome tweeter x 2

Power Consumption: 20 Watt; 100-240v 50/60 Hz

Dimensions(W x D x H): 10.3 cm x 37.83 cm x 13.88 cm (without music stand) -

Weight 10.76 kg

Accessories: Manual, AC Power Cable, Music Stand, DVD-ROM

Options                : EXP-2 - Expression/Volume Pedal

XVP-10 - Professional Expression/Volume Pedal

DS-1H - Damper Pedal

PS-1/PS-3 Switch Pedal

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Nesen apskatītie

Zīmoli

14
zīmolu