Katalogs

Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118
Visi kontakti

KORG PA588 profesionāla, interaktīva 88 taustiņu darba stacija.

ID: A009433, Vendor kods: Pa588
€ 2562.19 € 799.00
Nopirkt

Preces pieejamība

Veikalā: Nav pieejams

Noliktavā: Nav pieejams

Apraksts

Bezkompromisu pianistam, kurš vēlas pievienot papildus vienu vai divas dimensijas savam priekšnesumam, ar lepnumu iepazīstinām ar PA588 aranžētāju. Skaņas ziņā identisks kā PA500, taču PA588 klāt pievienots pievilcīgs stends, pus-slāpējošs pedālis un spēcīga skaļruņu sistēma. Lai papildinātu šo lielisko klavieru darbību, tajās iebūvēta arī PA588 mājas tastatūra ar neticamu klavieru skaņu, kas ņemta no vadošajām C-720 Concert digitālajām klavierēm. „Play Piano” poga automātiski pārveido Korg PA588 par pasaules klases digitālajām klavierēm!

Vairāk par produktu lasi ŠEIT!

 

 

Taustiņi, kas iepriecina

Papildus apmierinošai un autentiskai klaviatūrai, Korg PA588 ir aprīkots ar četru-virzienu džoistiku, pielāgojamu slēdzi, slaideru un pedāļa jack. Četri paneļi ir aprīkoti ar rīkiem, lai padarītu labāku tavu sniegumu, izmainot efektu uzstādījumus, pievienotu vai noklusētu daļas, palēlinot tempu vai pat pievienojot nelielus solo, arpeggio vai backing rifus. Nekas nestāv starp tevi un tavu profesionālo sniegumu!

 

Profesionāls aranžētājs ar RX (Real eXperience) tehnoloģiju

Viss sākas ar skaņu. PA588 aranžētājs sniedz nepārspējamu izteiksmes veidu un artikulāciju. Piemēram, viena ģitāras skaņa var spēlēt harmoniju, noklusētu noti, maigu vai skaļu noti, pull-off – visu nosaka tas, cik stipri tu uzsit pa taustiņu. Ir pat iekļauta mediatora skaņa, kad to noņem no stīgas. Flautas ar, piemēram, misiņa skanējumu – visas īpašības un īpatnības, kas katram instrumentam piešķir tā identitāti, tās ir viegli saglabājamas un atkārtojamas priekšnesuma laikā. Pieejami līdz 16 oscilatoru katrai notij vienā skaņā, reālisma platums un zona ir patiešām pārsteidzoši. Balstīts uz EDS (Extended Definition Synthesis), kas dod jaudu populārajam M3, PA588 pavadījuma klaviatūra piedāvā skaņas kvalitāti, kāda nav nevienam citam instrumentam. Tajā jau ielādētas vairāk kā 882 pilnīgi editējamas skaņas, kuras ataino pilnu muzikālo instrumentu pilnu diapazonu gandrīz no katra žanra – katrs no tiem pieblīvēts ar dziļumu, niansēm, smalkumu, akurātību un bagātību.

 

Cēlonis un efekti

Četri iekšējie efektu procesori ļauj tev pievienot jebkuru no 124 dažādajiem efektiem jebkuram no visiem stiliem, instrumentiem vai daļām, kuras tu spēlē dzīvajā. Radīti Digital Recording Studio un Pro-level darba staciju instrumentiem, visi šie efekti ir studijas kvalitātē un piedāvā pilnu parametru editēšanu. Semi-parametriskais ekvalaizers sniedz vēl vairāk pielāgojamas kontroles.

 

Stila elementi

Korg PA588 sirds ir jaudīgais Style dzinējs. Style principā ir kolekcija, kas sastāv no bungu grūviem, basa līnijām un citām instrumentu daļām, kuras kopā var samiksēt, pārvietot un izmantot kā pamata blokus, radot tavu dziesmu. Katrs no gandrīz 320 Styles ir sevi saturoša dziesmu radīšanas vide, kura satur variācijas, pārejas, sākumu un nobeigumu – visi radīti noteiktam mūzikas stilam un žanram. Tu vari izvēlēties, kuru daļu vēlies izmantot, uzstādīt miksu, izvēlēties, kuru skaņu katra daļa izmantos, editēt un mainīt bungu komplektus, un atzīmēt vairākus efektus. Tu vari arī izmantot katru Style tādu, kāds tas ir, izmantojot iestatījumus, kurus radījuši plašās pasaules labākie mūziķi. Nepārtraukti analizējot notis, kuras tu spēlē uz tastatūras vadošajai balsij un akordu sastāvam, PA Style dzinējs vienmēr būs noskaņots attiecīgi tavam muzikālajam priekšnesumam.

 

Ģitāras režīms

Radīt pārliecinošas ģitāru daļas nekad nav bijis viegli - līdz šim! Kad radi ģitāras daļu savam Style, tu vari izvēlēties akordu, kapo pozīciju un burtiski pārveidot klaviatūru par ladotām akordu stīgām, lai realizētu reālistiskus mediatora veidus, štrihus, slaidus hammer-on un citus ģitārai specifiskus stūrakmeņus. Rezultāts ir satriecošs! Vislabākais ir tas, ka PA588 aranžētājs var automātiski uzlabot ģitāras skaņu celiņus no jau gataviem MIDI failiem.

 

Radoši Sequencing scenāriji

Papildus tradicionālajai viena skaņu celiņa atskaņošanai vienā reizē, Backing Sequencer ļauj tev radīt dziesmas ātri un viegli, tverot vairākus Style dzinēja daļas vienlaicīgi. Tev nevajag būt programmēšanas meistaram – par iesācēji var rakstīt paši savas dziesmas pāris minūtēs. Patiesībā, tev pat nevajag mācēt spēlēt! Izmantojot EDIT/ENTRY soļa iespējas, tu vienkārši vari ierakstīt akordu un Style maiņas ļoti ātri – liela palīdzība tiem, kuri nespēlē taustiņu instrumentus. Kad tas ir izdarīts, tu pat vari izmēģināt kā tava dziesma skanētu latīņu bossa vai kantri balādes skaņās, padarot vieglu pareizo izvēli. Šī ātrā pieeja programmēšanā ir arī noderīga studijā, radot profesionālu, labi-skanošu backing mūziku reklāmām, filmām, video, multimedijiem vai interneta aplikācijām. Sequencer nodrošina mizīgu meditēšanas jaudu – tu pat vari editēt toņa parametrus katram skaņu celiņam.

 

Non-stop izklaide

Ar Korg XDS Dual Songplayer, iespējams lādēt vienu dziesmu, kamēr citas tiek atskaņotas, un dīdžeja stila Cross Fader funkcija var tās sablendot, nodrošinot neredzamu turpinājumu priekšnesumam. PA588 aranžētājs var atspēlēt SMF (Standard MIDI Files), karaokes failus un GM (General MIDI) failus – un tas arī rāda dziesmu tekstus displejā populārākajiem karaoke formātiem.

 

Tagad viss kopā

Nepieciešams ātri samainīt skaņas? STS (Single Touch Setting) pogas dod tev 4 sadalītas skaņas, kuras ir izvietotas tastatūrā un tās iespējams tūlīt samainīt ar vienu pogas spiedienu. Četri STS uzstādījumi var tikt saglabāti, neatkarīgi no katra Style. Katrs no 256 priekšnesuma uzstādījumiem var automātiski atcerēties stilu, skaņu, efektu, tempu, skaņojumu un skalu, kas tika izmantoti atskaņojot konkrētu dziesmu.

 

Profesionāls aranžētājs ar nebeidzamām iespējām

Laiks pievienot beidzamos punktus savai kompozīcijai? Ikviens no četriem paneļiem var tikt pielāgot skaņas efektam, instrumenta solo/arpeggio vai pat vienam no tevis paša radītajiem rifiem vai frāzēm. Advancētas iespējas, piemēram, Syncro Start/Stop, Fade In/Out, Tap Tempo, Bass Inversion un Manual Bass ļauj tev spontāni pievienot sarežģītus un profesionālus punktus savos priekšnesumos.

 

SongBook Paplašināšana

Aizraujošā SongBook jeb dziesmu grāmata tika radīta, lai tavu dzīvi padarītu vieglāku, kamēr tu uzstājies dzīvajā vai strādā pie nākošā lielā hīta. SongBook ir muzikāla datubāze, to pilnīgi var ieprogrammēt lietotājs, tā satur visus nepieciešamos uzstādījumus, lai nospēlētu konkrētu dziesmu. Tev ir tikai jāmeklē dziesmas, kuru vēlies spēlēt, nosaukums, žanrs, izpildītājs, temps vai kāda cita mūzikas kategorija un jāspiež PLAY. Ikviens SongBook ieraksts automātiski atcerēsies katru uzstādījumu, kuru esi saglabājis, lai perfekti nospēlētu dziesmu – skaņas, stilu, priekšnesumu, skaļumu, noklusētos skaņu celiņus, efektu uzstādījumus, Easy Edit, STS iestatījumus, Master Transpose un vēl. Neaistājamā muzikālā iespēja ir unikāla firmai Korg. Lejupielādē bezmaksas dziesmu grāmatas editoru savam datoram.

 

Mazāk ir vairāk

Ar visu šo tehnoloģisko jaudu, kas iebūvēta iekšā, bija ļoti svarīgi, ka Korg izgatavoja PA588 viegli saprotamu un viegli lietojamu. Bet viņi gāja vēl tālāk, radot instrumentu, kas nodrošina intuitīvu, muzikālu, ātru un saprotamu pieredzi. Ar savu lielisko TouchView displeju tu vari vienkārši domāt, redzēt un pieskarties panelim vienkāršai un intuitīvai kontrolei. Vari izvēlēties Easy un Expert režīmus tīram, nepārpildītam ekrānam vai arī dziļai stāvokļa atskaitei. Un kad tev nepieciešams vairāk informācijas, iemet aci PALĪDZĪBAS sistēmā – tā 7 valodās!

 

Pataupi to vēlākam

Papildus nodrošinātam USB/MIDI datora savienojumam, lai pārvietotu un saglabātu datus, PA500 aranžētājs spēj arī saglabāt un lasīt datus no SD/MMC atmiņu kartēm tūlītējai pieejai taviem izmainītajiem datiem MIDI failos un dziesmās. Aizmugurējā panelī ir arī MIDI (In, Out), Audio (1, 2) un izejas (L, R), un pedāļa (slāpētāja, pielāgojami) savienojumi.

 

Viss vienā

Iekšā slēpjas pilna stereo skaņas sistēma ar četriem augstākās klases skaļruņiem, kuri nodrošina labāko skaņu mazā kastītē. PA588 profesionālais aranžētājs ir pilnīgi pašsaturisks un viegli pārvietojams – vienalga vai steidzies uz koncertu, džemo ar draugiem vai māci jaunu dziesmu grupai. Vairāk jautrības šajā instrumentā ieveitot Korg nespētu, pat ja mēģinātu.

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Zīmoli

120
Zīmolu