Katalogs

Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118
Visi kontakti

Akai Advance 49 Sintezators

ID: 3003190, Vendor kods: ADVANCE49
€ 581.03 € 499.00
Nopirkt

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Nav pieejams

Apraksts

Akai Professional Advance sintezatori ir neatkārtojami. Advance 49 sniedz jums jebkura virtuālā instrumenta bezprecedenta spēles un neierobežotas manipulācijas iespējas, pateicoties ekskluzīvajam interaktīvajam, krāsu displejam ar papildus priekšnesumam draudzīgajām kontrolēm. Pieejams ar 25, 49 un 61 taustiņu, Advance sintezators veikli sapludina programmatūru instrumentu jaudu ar darbstacijas klaviatūras dzīvo skaņu, tādējādi jūs varat radīt tādas kompozīcijas kā vēl nekad. Sadalošā līnija starp programmatūras un reālajiem instrumentiem beidzot ir pazudusi!

 

 

Advance sintezatori pārveido datorā balstītos spraudņus par pilnīgi reālu spēlēšanas izjūtu. Sintezatora virsma ir aprīkota ar integrētu augstas izšķirtspējas krāsu 4.3 collīgu displeju, kas nodrošina visu virtuālo instrumentu reālā laika kontroli un pretreakciju. Ekrāns tūlīt pielāgojas izvēlētajām spraudņa kontrolēm, sniedzot tūlītēju 1:1 piekļuvi instrumentam un dažādām rediģējamām funkcijām. Advance sintezatori darbojas ar jebkuru VST virtuālo instrumentu. Izmantojot Advance sintezatora īpaši veidoto Virtuālo Instrumentu Pleijera (VIP) programmatūras aplikāciju, visu jūsu VST bibliotēku kontrolē viena aplikācija. VIP darbojas kā spraudnis jebkurā digitālajā audio darbstacijā (DAW) vai kā atsevišķa aplikācija gan uz Mac, gan Windows operētājsistēmām.

 

 

Smalks, bet viegli lietojams

Sintezators aprīkots ar atjautīgām kontroles iespējām - RGB izgaismotajiem ātruma un spiediena jūtīgajiem padiem. Gumijotas Pitch funkcijas un modulācijas ripas nodrošina vienkāršu, tiešu nošu manipulāciju ar muzikāli dabīgu darbību. Viegli satveramie, daudzveidīgie slēdži ļauj jums veikt dažādus efektu uzlabojumus. Īpaši veidotā dažāda svara, ātrumjūtīgā klaviatūra ir aprīkota ar pēcpieskāriena efektu, padarot to par ideālu sezonālajiem māksliniekiem, kā arī studijas producentiem.

 

Akai sniedz jums visu, kas vajadzīgs

Katrs Advance sintezators ir aprīkots ar Virtuālo Instrumentu Pleijera (VIP) aplikāciju. VIP sniedz jums tūlītēju piekļuvi jebkuram virtuālajam instrumentam jūsu kolekcijā - ar vai bez DAW – jaudīga iespēja kā spēlēt virtuālos instrumentus dzīvajā, vai integrētu tos ierakstu sesijā.

VIP programmatūras lietotāji var arī radīt setlistus, kas nodrošina pēc-pieprasījuma piekļuvi jūsu radītajiem instrumentiem – tie domāti gan koncertēšanai, gan darbam studijā. Vienkārši nospiežot vienu no Advance sintezatora pogām, jūs varat pielāgoties dziesmas izmaiņām priekšnesuma laikā, nestiepjoties pēc datora. Tas ir tas, ko jūs vēlaties!

Jums noteikti patiks arī VIP iekārtas ļoti ātriem instrumentiem un Patch Browsing, Zone Splitting, 8 instrumentu Layering funkcijas, paplašinātās kartografēšanas iespējas, kā arī jebkura VST spraudņa uzturēšana. Varat darbināt tik daudz Virtuālo Instrumentu Pleijera vienības, cik vien jūsu dators to ļauj. VIP darbojas kā VST, AU, vai AAX spraudnis, ļaujot jums piekļūt VST virtuāli jebkurā DAW, piemēram, ProTools, Logic Pro X un Abbleton Live.

Ar Advance sintezatoriem jūs iegūsiet neierobežotu pieeju jebkuram virtuālajam instrumentam jūsu bibliotēkā, nezaudējot fokusu no tā instrumenta, kas ir jūsu acu priekšā. Neviens cits instruments nesniegs jums šādas priekšrocības.

 

Funkcijas un īpašības

Komplektā Advance klaviatūrai līdzi nāk VIP 3 Plus, kurā ietilpst iepriekš ieprogrammēta Multi Bibliotēka ar populārām dziesmām, lejuplāde vairāk nekā 10, 000 skaņām 16 GB lielumā no industrijas vadošajiem ražotājiem AIR Music Technology, SONiOX un TOOLROOM RECORDS. Šī plašā Instrumentu un FX spraudņu kolekcija nodrošinās jūs ar tūlītēju mūsdienīgāko un pieprasītāko skaņu paleti, kas būs piemērota gan dzīvajai muzicēšanai un darbam studijā.

 

Advance klaviatūras spilgtākās īpašības un funkcijas: 

 • Advancēta klaviatūra muzicēšanai ar virtuālajiem instrumentiem

 • Integrēts 4.3 collu, augstas rezolūcijas krāsu ekrāns ar interfeisa pogām

 • Ekrāns nodrošina 1 :1, spraudņu parametru feedback'u reālajā laikā

 • Līdzi nāk Virtuālo Instrumentu Pleijera (VIP) programmatūra bezprecedenta virtuālo instrumentu presetu pārvaldei, kartēšanas kontrolei un multi-fragmentu radīšanai

 • 49 augstākās kvalitātes, pussvērtie, jutīgie taustiņi ar pēcpieskārienu

 • 8 lielie, variējamie kontrolslēdži

 • 8 jutīgie MPC padi ar RGB izgaismojumu

 • Padu nodalījumu, transportēšanas kontroles un oktāvu pogas

 • Note repeat, time-division, pattern arpeggiator un tap-tempo pogas

 • Gumijotas Pitch un Modulation "ripas"

 • Expression pedāļa un footswitch ieejas

 • USB un 5-pin MIDI Ieeja/Izeja lietošanai ar jebkuru MIDI saderīgu programmatūru vai ierīci

 • Darbojas arī kā patstāvīgs kontrolieris

 • Ieprogrammētās skaņas: Vacuum Pro, Loom, Hybrid 3, Xpand!2, Velvet, Transfuser un Creative FX Collection Plus no AIR Music Tech, Eighty Eight Ensemble no SONiVOX un ekskluzīvas mūzikas mākslinieku paketes no TOOLROOM RECORDS (lejuplādes). Par papildus samaksu pieejami 100 citu partneru VI un skaņas, ko iespējams lejuplādēt no VIP Store

 • Pieejamas 25, 49 un 61 taustiņa versijas

 

Virtuālo Instrumentu Pleijera programmatūras spilgtākās īpašības un funkcijas:

 • Virtuāli atskaņo jebkuru VSTi-saderīgu spraudni

 • Darbojas arī kā patstāvīgs virtuālo instrumentu pleijeris datorā

 • Darbojas arī kā spraudnis jebkurā AU, VST vai AAX-saderīgā DAW

 • Ar intuitīvo pārlūkošanu sakārto jūsu spraudņu kolekciju pēc spraudņa, mākslinieka kolekcijas, instrumentu veida, tembra u.c.

 • Piekļūstiet, rediģējiet un miksējiet līdz pat 8 virtuālajiem instrumentiem vienlaicīgi

 • Setlist funkcija ļauj uzstāšanās laikā momentā pārslēgt fragmentus no jebkura spraudņa, izmantojot klaviatūru

 • Plašs taustiņu zonu sadalījums, pielāgota kartēšana un instrumentu miksēšanas opcijas

 • Iepriekš iestatīta kartēšana simtiem industrijas-vadošajiem virtuālajiem instrumentiem 

 • DAW var palaist neierobežotu VIP vienumu daudzumu

 

Specifikācijas

 • Unit Dimensions (HxWxD) (in inches) 3.48 x 36 x 11.52
 • Unit Net Weight (in lbs) 12.13
Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Nesen apskatītie

Akai Advance 49 Sintezators

€ 581.03 € 499.00

Zīmoli

14
zīmolu