Katalogs

Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118
Visi kontakti

KORG TINYPIANO DIGITĀLAS KLAVIERES MELNAS

ID: 218913, Vendor kods: 100013832000
€ 215.90 € 98.00
Nopirkt

Preces pieejamība

Veikalā: Nav pieejams

Noliktavā: Nav pieejams

Apraksts

Ir laiks spēlēties

 

Pirmie iespaidi saglabājas visilgāk. Ja tas ir mūzikas instruments, tā skaņa turpina vibrēt mūsu sirdīs un prātos vēl tad, kad esam jau pieauguši. Tikai tāpēc, ka kaut kas ir nosaukts par rotaļu klavierēm, tam nav jāsakan kā rotaļlietai. Ja instrumentam ir kārtīga skaņa un precīzi toņi, bērns, kas ar to spēlējas, arī izaugot, meklēs tikai labākos instrumentus. KORG tinyPIANO ir digitālās klavieres, kuru ražotājs ir slavens ar profesionālo klavieru kvalitāti.

 

 

Tīra skaņa un precīzi toņi

 

Korg tic, ka patiesu vērtību radīšanai, nepieciešams izbaudīt patiesi labu kvalitāti jau no pašiem pirmsākumiem. Patiesi vērtīga dāvana bērnam ir kvalitatīva, un apmierinās arī pieaugušo, kas to izvēlas. TinyPIANO ļauj spēlēt dziļas, bagātīgas grand piano parauga skaņas, ar precīzu piesitienu, kādu sagaidāt no digitālajām klavierēm. Kustīgās detaļas samazinātas līdz minimumam, domājot par drošību un ilglietojamību, kā arī skaļums pielāgots līmenim, lai būtu atbilstošs bērna ausīm.

 

Moderni, skaisti un nopietni

 

Skaistais dizains burtiski aizgūts no stāvajām klavierēm, ar klaviatūras vāku, gluži kā īstām klavierēm, un miniatūru 25 nošu klaviatūru, ko izstrādājis KORG, ērtai spēlēšanai. Korpusam izmanots koks, dabiskas taustes sajūtas radīšanai, tādējādi piešķirot kvalitātes un izsmalcinātības sajūtu, kas padara tinyPIANO pārāku par citām rotaļu klavierēm, kā arī ideāli iederas jebkuras istabas interjerā.

 

Divdesmit piecas iebūvētas skaņas, kas ļauj mācīties, spēlējot

 

Laba skaņa nav tikai grand piano priekšrocība. Kopumā 25 iebūvētas skaņas, tajā skaitā skaņas, kas dzirdētas klasisku dziesmu izpildījumos, piemēram, elektriskās klavieres, klavesīns, ērģeles un zvani, kā arī skaņas, kas iederas mini piano, piemēram music box un spēļu klavieru toņi. Varat mācīties instrumentu skaņas, tās patiesībā spēlējot, tā it kā tinyPIANO pati būtu instrumentu enciklopēdija.

 

Piecdesmit iebūvētas demo dziesmas, mūzikas baudīšanai pat tad, kad nespēlējat

 

tinyPIANO iekļautas 50, automātiski spēlējošas, dziesmas, plašā stilu diapazonā. Papildus tam, ka šīs dziesmas ir lielisks veids kā klausīties kvalitatīvu mūzku, tās var kļūt arī par fona pavadījumu telpā, gluži kā muzikālā kastīte. Katra dziesma tiek izpildīta tai atbilstošā tonalitātē, taču ir iespējams arī noteikt citu tonalitāti, kas labāk atbilst jūsu gaumei vai vēlamajai atmosfērai. Pat atskaņojot dziesmas naktī, iespējams samazināt skaļumu un izbaudīt mūziku, netraucējot apkārtējos.

 

Mazas, ērti transportējamas un darbināmas ar AA tipa baterejām

 

Skaļruņi iebūvēti kompaktajā korpusā. Tā kā instruments darbojas ar sešām AA baterejām, varat izbaudīt klavieru izpildījumu jebkur un jebkurā laikā. Nav nepieciešama speciāla uzstādīšana, tāpēc varat pārvietot tinyPIANO no dzīvojamās istabas uz guļamistabu, vai pat laukā, atkarībā no pašu sajūtām, un baudīt izvēlēto mūzikas stilu. Šis instruments ir pārāk labs, lai to ļautu izmantot tikai bērniem; tās ir miniatūras elektroniskās klavieres, kuru lietošanu izbaudīs arī pieaugušie.

 

Izvēlieties no četrām krāsām

 

Sērijā tiek piedāvāta četru krāsu izvēle: spoguļa pulējuma melnais, kas ir ekvivalents augstai kvalitātei, svaigs un atmiņā paliekošs sarkanais, neatvairāmi pievilcīgais rozā un stilīgais baltais tonis. Izvēlieties krāsu, kas vislabāk atbilst bērna vēlmēm un istabas noskaņai.

 

Specifikācijas

 

Color Variations:Black (tinyPIANO-BK), Red (tinyPIANO-RD), White (tinyPIANO-WH), Pink (tinyPIANO-PK)

Keyboard:25 key [C4 – C6](Natural Touch Mini Keyboard, Velocity sensitive)

Sounds:25(Toy Piano, Acoustic Piano x 3, Electric Piano x 2, Organ x 3, Music Box x 2, Bell x 3, Others x 11)

Demo Songs:50(Toy Piano Demo x 4, Music Box Demo x 21, Piano Demo x 20, Others x 5)

Key Transpose:Yes

Octave Shift:Yes

Connections:- Headphones (Stereo mini jack type*, also used as an audio output) *The sound will be monaural

- DC9V in

Amplification:1 Watt

Speaker:8 cm x 1

Power Supply:- AA alkaline batteries x 6, or NiMH batteries x6

- DC 9 V (Optional AC dapter )

Power Consumption:2 W (Rated)

Dimensions: (W) x (D) x (H)38.3 cm x 25.8 cm x 28.2 cm

Weight:4.7 kg (including Batteries)

Accessories:AA batteries x 6 (for verifying operation)

Options:AC Adapter (DC 9V)

- All products names and specification names are trademarks or registered trademarks of their respective owners.

- Appearance and specifications of products are subject to change without notice.

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Nesen apskatītie

Zīmoli

120
Zīmolu