Katalogs

Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118
Visi kontakti

MACKIE MR8mk3 STUDIJAS MONITORS

ID: 213262, Vendor kods: 2041892-01
€ 305.29 € 215.00
Nopirkt

Preces pieejamība

Veikalā: Ir pieejams

Noliktavā: Nav pieejams

Apraksts

Mackie MRm3 Powered Studio Monitori ir īpaši dizainēti, no sākuma līdz beigām, tieši tavai mūzikai, galvenais mērķis ir atklāt pilnu diapazonu un dabīgo tēlu, ko tava mūzika ir pelnījusi. Tiem ir uzlabota Waveguide sistēma. Ar plašu, pilna diapazonu opciju klāstu, vari būt drošs, ka MRmk3 ir pareizā izvēle tavai studijai.

Kad Mackie dizainēja šos jaunos MRmk3 Powered Studijas Monitorus, viņi nesāka uz papīra, viņi sāka ar mūziku.Viņi rakās cauri neskaitāmiem mūzikas žanriem un avotiem stundām ilgi. Tad viņi sāka dizainēt un pārdizainēt visas kritiskās sastāvdaļas, kas iekļautas profesionālā studija monitorā, līdz viņi ticēja, ka radījuši ideālu saderību. Rezultāts ir akustiska optimizācija caur jaunām iezīmēm, piemēram, MRmk3 jaunā minimālā difrakcijas Waveguide funkcija, kas piegādā nesalīdzināmu kvalitāti un atvērtu sajūtu, kas tūlīt tevi savieno ar mūziku. Arī uzlabotā elektronika un pēc pasūtījuma saskaņotie pastiprinātāji un dzinēji rada skaņas tīrību un balansu, kā neviens cits produkts šajā cenu diapazonā. Jo, vissvarīgākais, MRmk3 monitori ir dizainēti no sākuma līdz beigām tieši tavai mūzikai.

 

 

Spēja atklāt tavas mūzikas tēlu ir galvenais iemesls, lai iegādātos profesionālus studijas monitorus un Mackie MRmk3 monitori ir piebāzti ar dizainiskām iezīmēm, kas iespējos šo pieredzi. No pievienotā Punch un basa paplašinājuma, ko nodrošina pēc pasūtījuma skaņotās ligzdas, līdz izturīgajam koka kabinetma, kas piepildīts ar skaņu noturošu akustisko absorbēšanas mateiālu, tu vari būt pārliecināts, ka MRmk3 monitori atklās pilna diapazona, dabīgo tēlu, ko tava mūzika ir pelnījusi.

Uzmanību! Produkts un tā aprakstītā specifikācija var atšķirties no īstās produkcijas, tāpēc, lūdzu, noprecizējiet detaļas pie mūsu menedžeriem.

Nesen apskatītie

MACKIE MR8mk3 STUDIJAS MONITORS

€ 305.29 € 215.00

Zīmoli

126
Zīmolu