Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

AKAI Professional X Loopcloud

Līdz 2018.gada 31. oktobrim iegādājieties MPK Mini MKII vai MPK Mini MKII LE White un saņemiet ekskluzīvu skaņu bibliotēku no Loopcloud un kuponu 15 dolāru vērtībā Loopcloud vai Loopmasters interneta vietnēs.

 

Mūzikas producēšanai nepieciešams augstākās klases, pieprasītākais skaņu klāsts, kas nodrošina lietotāju ar tūlītēju iedvesmu. Līdz 2018.gada 31. oktobrim jaunie un esošie MPK Mini MKII vai MPK Mini MKII LE White lietotāji saņems ekskluzīvu, dažādu žanru aptverošu, 1.5 GB lielu skaņu bibliotēku no Loopcloud, kā arī kuponu 15 dolāru vērtībā no Loopcloud vai Loopmasters vietnēm. No dziļiem basiem un gaisīgiem akordiem, līdz “karstām” melodijām un spēcīgām bungām, Loopcloud pacels jūsu mūzikas producēšanu jaunā, vēl neatklātā līmenī, nodrošinot ideālu platformu sākotnējo ideju realizēšanai. Inteliģentā marķēšana, pilnīgas klausīšanās iespējas, automātiskā tonalitātes saskaņošana un intuitīvā GUI funkcija kopā nodrošinās lietotāju ar piekļuvi miljoniem semplu (visi sempli pēc lietotāja DAW izvēles) reālajā laikā.

 

 

MPK Mini MKII un MPK Mini MKII LE White | Kontrolējiet visu, lai kurp dotos!

Atrodoties ceļā, kontrole pār visu saglabāsies. Akai Professional limited edition MPK Mini MKII LE White un MPK Mini MKII ir kompakti klaviatūras tipa kontrolieri, kas izstrādāti priekš ceļojošiem muzikantiem un producentiem. MPK Mini MKII un MPK Mini MKII LE White aprīkoti ar pieprasītākajām kontrolēm, kas mērķētas uz producēšanu, kontrolieri ir plāni, viegli pārnēsājami. Pateicoties šīm funkcijām un īpašībām, lietotājs var ierakstīt, komponēt un izpildīt gabalus ar virtuālajiem instrumentiem, efektu spraudņiem un DAW tiklīdz rodas iedvesma.

 

Loopcloud – noklausieties un novērtējiet miljoniem skaņu savā DAW

Loopcloud ir ar mākoni savienota aplikācija vienkāršai semplu, lūpu un skaņu izvēlei, straumēšanai un importēšanai jūsu DAW. Ar Loopcloud apjomīgajā katalogā ātri un vienkārši varēsiet meklēt semplus, kas sašķiroti pēc žanra, tonalitātes, veida u.c.; time-stretch un pitch-shift audio funkcijas reālajā laikā ļaus noklausīties un izvērtēt skaņas jūsu projekta ietvaros; jūs pat varat noklausīties un novērtēt one-shot-semplu preseta ritmos, tas viss pilnīgā sinhronizācijā ar jūsu projektu. Tātad, kā Loopcloud var mainīt jūsu darba gaitu un efektivitāti?

 

Noklausieties un izvērtējiet miljoniem skaņu

  • Tagad iznācis Loopcloud 2.0, tas ļauj bez maksas noklausīties godalgoto Loopmasters katalogu jūsu DAW, ideālā sinhronizācijā ar jūsu projektiem! Tagad pa tiešo no mākoņa varat izmēģināt miljoniem skaņu, kuras radījuši pasaulē labākie mākslinieki, neatkarīgi no tā vai esat tās iegādājušies vai nē. Maksājiet tikai par to, kas jums nepieciešams; kad esat izvēlējušies, vienkārši ievelciet attiecīgo skaņu savā projektā!

 

Iegādājieties atsevišķus semplus, izlases vai pilnīgas paketes

  • Mūzikas pasaule mainās, tāpat arī Loopmasters. Pateicoties Loopcloud 2.0, iespējams iegādāties tikai tos semplus, kurus vēlaties, kā arī pilnas skaņu paketes un mapes.  Vienkārši, ātri un bez liekām problēmām! Izmēģiniet skaņas pa tiešo aplikācijā – nav nepieciešams atvērt pārlūku vai lejuplādēt un eksportēt.

 

Automātiskā tonalitātes saskaņošana un labāka marķēšana

  • Pateicoties izvērstiem marķēšanas un navigācijas atjauninājumiem, ar Loopcloud 2.0 vēl vienkāršāk varēsiet atrast skaņas, kuras meklējat. Pateicoties jaunajai Auto Keymatch funkcijai, jebkuru semplu iespējams automātiski transponēt, tādējādi pieskaņojot to jūsu galvenajam projektam neatkarīgi no tā oriģinālās tonalitātes.

 

Integrācija

  • Loopcloud 2.0 tagad automātiski savienojas ar jūsu DAW, veic atjauninājumus pats un darbojas 4x ātrāk.  Uzlabotās paneļa optimizācijas Loopcloud padara intuitīvāku, iedvesmojošāku un pats galvenais – tās paātrina jūsu darba gaitu!

 

Bezmaksas skaņas ikvienam

  • Palaižot Loopcloud, katrs lietotājs ik nedēļu saņems jaunu audio materiālu celiņu veidošanai.

 

Labākie pārinieki!

Apvienojot Loopcloud un Akai Professional spēkus, MPK Mini MKII pārnēsāšanas iespējas, uz mākoni balstītais semplu menedžēšanas komforts un kataloga sistēma nodrošina mūziķus un producentus ar labākajām mūzikas producēšanas priekšrocībām atrodoties ceļā! Ar Loopcloud un MPK Mini MKII varēsiet mainīt savu darba gaitu un izjust semplu menedžēšanas jaunāko paaudzi, jūs nevilsieties!

Zīmoli

YamahaKorgAlto ProfessionalEssexBoston piano
14
zīmolu