Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Aizvadīta Shure Axient Digital prezentācija

17. oktobrī mūsu veikalā norisinājās Shure Axient Digital bezvadu sistēmas prezentācija, kuru vadīja skatuves aprīkojuma projektu vadītājs Imants. Priecājamies, ka par Shure Axient Digital tika izrādīta tik liela interese. Galerijā iespējams aplūkot arī prezentācijas bildes.

 

 

Axient Digital sistēma ir aprīkota ar uztvērēju, kas ir saderīgs ar attiecīgiem AD un ADX sērijas raidītājiem. AD sērijas raidītāji ir tikpat funkcionāli kā UR sērijas raidītāji - perfekts audio trakts, RF spektra efektīva izmantošana un DANTE tīkla iespējas. Axient Digital ADX sērijas raidītājos ir iekļauts ShowLink, kas nodrošina reālā laika kontroli pār visiem raidītāja parametriem ar traucējumu noteikšanu un izvairīšanos no tiem. ADX sērijā ietilpst arī pirmais mikro-bodypack, kas ir neuzkrītošāks un ērtāks un tam ir integrēta pašregulējoša antena, kas izmanto cilvēka ķermeni kā antenas pastiprinātāju.

Ar nesalīdzināmu RF stabilitāti un spektrālo efektivitāti, Axient Digital lietotājiem nodrošina nepieciešamo elastīgumu, lai strādātu pieejamajā spektrā, neatkarīgi no tā, vai nepieciešams liels vai mazs kanālu skaits.

Piemērots dažādām lietotāju un lietošanas vajadzībām, Axient Digital piemīt vairākas lietotājam draudzīgas īpašības un priekšrocības.

Vairāk par Shure Axient Digital.

 

Zīmoli

Boston pianoTamaShureKorgIbanez
14
zīmolu