Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Shure konkursa uzvarētāji "Lehmanns Brothers" uzstājas Montrē Džeza Festivālā

Šī gada Montrē Džeza Festivālā ar enerģisku koncertu uzstājās Lehmanns BrothersShure “Call for Legends - Live” grupu konkursa uzvarētāji, veiksmīgi noslēdzot sacensību pēdējo posmu.

Funk grupa no Francijas, kuras sastāvā ir astoņi dalībnieki, ieguva iespēju uzstāties prestižajā festivālā, uzvarot Shure EMEA reģionu konkursā.

Lehmanns Brothers, uzstājoties Montrē pilsētā, bija savā elementā un spilgti parādīja savu talantu. Montrē gleznainā pilsēta, kas atrodas Ženēvas ezera krastos, ik gadu uzņem vienus no lielākajiem vārdiem mūzikā. Spēlējot uz āra skatuves, tikai dažus soļus no ūdenstilpnes, grupa ar lipīgo fanka, hip-hopa un neo-soula kombināciju ātri ieguva publikas atsaucību.

“Publika vēlējās dejot”, saka dziedātājs Džuliens Angleids. “Tāpēc mēs viņiem devām fanku!”

Koncerts bija grupu konkursa kulminācija. Bez profesionālā video un audio ieraksta ar grupas īpašo uzstāšanos Montrē, Lehmanns Brothers ieguva arī Shure aprīkojumu € 5,000 vērtībā.

 

 

Sākotnējais Shure “Call for Legends - Live” sacensību posms norisinājās no 2016.gada septembra līdz decembrim. Visiem dalībniekiem bija jānāk no EMEA reģiona, kā arī jāaugšupielādē video no koncerta, kur grupa uzstājas auditorijas priekšā, tādā veidā pierādot, ka tieši viņi ir pelnījuši iegūt tik ļoti kāroto uzstāšanās vietu Montrē.

“Mēs pie šī ļoti daudz strādājām. Mēs tikām pie jauna aprīkojuma. Šis festivāls grupai ir ļoti nozīmīgs notikums. Šeit spēlēt ir vienreizēji,” saka basists Pjērs Sendžs.

Sacensības pārspēja visas cerības: 12 nedēļu laikā konkursam pieteicās 516 grupas no 35 dažādām valstīm. Kad pretendentu skaits tika samazināts uz 21 dalībnieku, Shure pārstāvji, kuru vidū bija arī Apvienotās Karalistes grupa Blossoms un pārstāvji no Montrē Džeza festivāla, vērtēja augšupielādētos video.

Lehmanns Brothers, kuri nāk no Angulēmas, pilsētas Francijas dienvidrietumos, tagad cer, ka viņu parādīšanās festivālā, pavērs durvis, jo nu viņi savu karjeru pacēluši jaunā līmenī.

“Lehmanns Brothers Montrē parādīja vienreizēju sniegumu, viņi patiesi ir pelnījuši Call for Legends – Live sacensību uzvarētāja titulu,” saka Shure globālā mārketinga vecākais menedžeris Jenss Rotenburgers. “Visi Shure pārstāvji vēl grupai turpmākus panākumus!”

Zīmoli

IbanezVOXShureJohannusAmpeg
14
zīmolu

Atlaides