Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Jauns preču klāsts no Roland un Yamaha!

Daudzi jau zina, ka nesen atvērām veikala otro stāvu. Tā kā tagad mums ir vairāk vietas, arī preču klāsts kļuvis ievērojami plašāks un daudzveidīgāks.

Viens no lielākajiem jaunumiem ir zīmola Roland ienākšana mūsu telpās. Roland Corporation ir japāņu elektronisko mūzikas instrumentu, aprīkojuma un programmatūru ražotāji. Kompānija ir populāra ar sintezatoriem, bungmašīnām un citiem instrumentiem.

Mūsu veikalā no Roland jau pieejamas digitālās klavieres, elektroniskās bungas, sintezatori, pastiprinātāji un citi kvalitatīvi instrumenti un ierīces.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Tāpat arī pie mums turpmāk būs iespēja iegādāties populāros BOSS efektu pedāļus. BOSS ir kompānijas Roland apakšnodaļa, visvairāk zināma ar tās leģendārajiem ģitāru un basģitāru efektu pedāļiem.

 

 

Pagaidām noslēdzošais jaunums ir Yamaha ģitāras. Pieejamas klasiskās ģitāras, folkģitāras, elektriskās ģitāras, kā arī basģitāras. 

 

 

 

 

Jaunais produktu klāsts ir patiešām iespaidīgs. Esam pārliecināti, ka ikviens varēs atrast ko sev piemērotu. Gaidīsim jūs ciemos!

Zīmoli

Steinway & SonsAkaiAmpegAlto ProfessionalBoston piano
14
zīmolu

Atlaides

Korg SQ-1 Step Sekvenceris

€ 101.44 € 98.00

ALESIS MULTIMIX 8 USB FX

€ 169.39 € 169.00

TAMA HG5WN Hardware Kit

€ 621.94 € 609.00