Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Shure Axient Digital iegūst ABTT gada balvu

Shure UK šomēnes Lielbritānijas Teātra Tehniķu Asociācijā, Londonas Aleksandra pilī prezentēja jauno un daudzsološo Axient Digital bezvadu mikrofonu sistēmu. Shure pārstāvji ir ļoti gandarīti, ka jaunā sistēma ieguvusi ABTT teātra apbalvojumu kā 2017.gada labākais skaņas produkts. Tiesneši – ABTT izpilddirektors Robins Taunlijs un priekšsēdētāja Luīza Džefrīsa pastāstīja, ka skaidri redzams, ka Shure ņēmuši vērā teātru profesionāļu viedokļus un vadoties pēc tiem, radījuši augstas kvalitātes sistēmu.

“Stabilitāte un fleksibilitāte ir galvenās pamatīpašības, kas noteica šī gada skaņas produktu,” stāsta Taunlijs, atzīmējot, ka Axient Digital “radīts, paturot prātā gala lietotāju un vadoties pēc industrijas ieteikumiem un vērtējumiem.”

Axient Digital, kurš šī gada sākumā tika prezentēts NAB, aizvieto Shure iepriekšējās analogās UHF-R un Axient bezvadu mikrofonu sistēmas, uzlabojot to iespējas, lai radītu mūsdienās advancētāko bezvadu platformu, kas piemērota visiem profesionālajiem pielietojumiem un situācijām. Axient Digital apmierinās augošās klientu prasības, īpaši paplašināta RF spektra vidē. Axient Digital nodrošina kvalitatīvu RF darbību, komandu un kontroli, kā arī izcilu audio kvalitāti. Sistēma ir arī mērogojama; tās uztvērējs darbojas ar diviem dažādiem raidītāju tipiem no AD un ADX sērijas. Jaunākajā produktu klāstā ietilpst ADX1M – unikāls mikro bodypack ar iekšējo, pašregulējošo antenu, kura atrisina daudzas no galvenajām problēmsituācijām, kas piemeklē tradicionālā dizaina bodypack’us teātros. ABTT tiesneši ļoti lielu uzmanību veltīja tieši ADX1M bodypack’am. Taunlijs un Džefrīsa izcēla arī sistēmas Dante Cue režīmu, kurš ļauj veikt katra Axient Digital kanāla monotoringu tīklā caur vienu austiņu izeju.

 

 

“Shure ir ļoti pagodināti saņemt ABTT apbalvojumu,” stāsta Shure UK Pro Audio Group menedžeris Tuomo Tolonens. “ABTT ir ļoti respektabls, kā arī ļoti apmeklēts pasākums Lielbritānijas teātru profesionāļu vidū: lieliska vieta, lai sastrādātos ar šīs industrijas ietekmīgākajiem cilvēkiem. Piedalīšanās šajā pasākumā ar Axient Digital mums bija prioritāte, jau kopš šīs sistēmas pirmsākumiem.”

“Radot šo produktu, mēs cieši sadarbojāmies ar teātru profesionāļiem, kuri ļāva mums saprast, kas lietotājam patiešām vajadzīgs. Saņemot šo apabalvojumu, mūsu apņemšanās ieklausīties klientots ir augusi vēl vairāk.”

Vairāk informācijas par Axient Digital var atrast: www.shure.co.uk/axientdigital

Zīmoli

Gibson ScandinaviaAkaiTamaBoston pianoAlto Professional
14
zīmolu