Katalogs

Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118
Visi kontakti

Pieejami jauni bungu komplekti no Tama - Stagestar!

Mums ir labas ziņas bundziniekiem – pieejami jauni, zīmola Tama bungu komplekti – Stagestar! Vēlamies, lai bungu kultūra Latvijas mūzikā attīstās, tāpēc esam sagādājuši lielisku variantu kā iesācējiem, tā pieredzējušiem bundziniekiem. Komplekti pieejami melnā, charcoal silver, tumši zilā, un wine red krāsā.

Tama Stagestar bungām piemīt tāda pati kvalitāte, ilgtspēja un skaņa kā slavenajām Swingstar bungām. Stagestar bungas ir kompaktas un viegli pārvietojamas, kas ir ļoti noderīgi priekšnesumiem uz nelielām skatuvēm vai mēģinājumu telpām, kā arī iesācējiem, kuri pelnījuši vingrināties uz īsta bungu komplekta. Pirms Stagestar, maza izmēra komplekti mēdza būt vienīgi rotaļlietas, bet ja tie bija nopietni komplekti, tad izmaksāja ļoti dārgi. Stagestar ir reāla un ļoti pieprasīta alternatīva.

Kompaktie un viegli pārvietojamie komplekti ir piemēroti klubiem, kuros nepieciešama klusa dinamika vai arī bungas tiek apskaņotas ar mikrofoniem. Ar neliela izmēra, astoņu kārtu 9mm Filipīnas sarkankoka ietvariem, Stagestar rada unikālu skanējumu, kas neskatoties uz komplekta izmēriem, skan kā standarta bungu komplekts.

 

Zīmoli

14
zīmolu