Katalogs

Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118
Visi kontakti

Shure jaunumi - ULXD6 un ULXD8 raidītāji

Shure Incorporated paziņojuši, ka paplašina populāro ULX-D digitālo bezvadu sistēmu, pievienojot tai divus mikrofonu raidītājus dažādiem biznesa pasākumiem.

Jaunie ULXD6 kontaktraidītāji un ULXD8 gooseneck tipa raidītāji nodrošina izcilu ULX-D skaņas kvalitāti ar zemu gaidīšanas laiku, signāla stabilitāti, augstu spektrālo efektivitāti, vadošo šifrēšanas tehnoloģiju un tie ir saderīgi ar uzlādējamām litija-jona vai standarta AA baterijām. Raidītāji darbojas arī UHF TV joslā, kā arī citu frekvenču joslās, nodrošinot darbību tādās valstīs vai vidē, kur Microflex Wireless joslas jau tiek lietotas vai nav pieejamas.

Bieži vien konferenču centros, viesnīcās, korporatīvā un izglītības vidē kā standarta opcija tiek izmantoti rokās turamie vai atloka mikrofoni, kaut arī kontaktraidītāji vai gooseneck tipa raidītāji būtu daudz piemērotāki. Tagad Shure spēj nodrošināt jaudīgas, fleksiblas bezvadu iespējas, kas saderēs ar ULXD-D un QLX-D digitālajiem uztvērējiem. Izmantojot šos raidītājus ar ULX-D uztvērējiem High Density režīmā, lietotāji varēs iegūt 100 kanālus vai vairāk. ULX-D  aprīkots ar AES-256 šifru, kas noderēs konfidenciālām diskusijām, kurām nepieciešama droša pārraide.

 

 

“Kad ar ULX-D iepazīstinājām pirms pāris gadiem, kļuva skaidrs, ka šī digitālā platforma nodrošinās izcilu audio kvalitāti, tajā pat laikā ļoti efektīvi izmantojot spektru. Šī kombinācija, kopā ar aktuālākajām funkcijām un īpašībām, piemēram, Dante tīklu un šifrēšanu, lieti noderējusi profesionāliem lietotājiem visā pasaulē,” stāsta Niks Vuds, Shure bezvadu nodalījuma direktors. “Laika gaitā sapratām, ka ir liels pieprasījums pēc galda ierīcēm, ar kurām varētu intuitīvi strādāt. Tagad ar mūsu jaunajiem kontaktraidītājiem un gooseneck tipa raidītājiem, kuri pilnībā sader arī ar QLX-D, esam veiksmīgi šo pieprasījumu izpildījuši.”

ULXD6 kontaktraidītājs un ULXD8 gooseneck tipa raidītājs ir zema profila ierīces, kas ir ideāla izvēle sapulcēm un pasākumiem, kuros nepieciešama ātra un vienkārša sistēmu uzstādīšana un nojaukšana. Ar garu pārraides diapazonu (līdz par 100 metriem) un plašu antenas sadalītāju sastāvdaļu klāstu, ULXD6 un ULXD8 var ļoti efektīvi mērogot. Abi ULX-D jaunumi darbojas ar standarta AA baterijām vai Shure SB900A uzlādējamajām baterijām, kuras nodrošina aptuveni 9 stundu ilgu darbības laiku, kā arī tās var ļoti ātri nomainīt, tādā veidā sapulces noritēs gludi un bez pārtraukumiem.

ULXD6 kontaktraidītāji un ULXD8 gooseneck tipa raidītāji būs pieejami 2017.gada vasarā. Vairāk informācijas: www.shure.eu/ise vai arī sazinieties ar mūsu tehnisko speciālistu Imantu Cīruli (imants@attrade.lv).

Zīmoli

14
zīmolu