Katalogs

Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118
Visi kontakti

Shure iegūst trīs ISE 2017 apbalvojumus

Kompānija Shure Incorporated šī gada 7.martā ieguva trīs ISE 2017 (Integrated Systems Europe) apbalvojumus. Par izcilu konferenču audio tehnoloģiju izstrādi, atzinību guva Microflex Advance Ceiling un Table Array mikrofoni, kā arī IntellMix P300 konferenču audio procesors.

2017.gada InAVation ceremonijā Microflex Advance guva uzvaru kategorijā “Sadarbības un konferenču tehnoloģija”. Šie mikrofoni balvas ieguva arī EH Media un Essential Install žurnāla labāko jauno tehnoloģiju ceremonijās.

IntellMix P300 procesors no “Installation Magazine” redakcijas ieguva “Best of Show” apbalvojumu. Ar P300 iespējams iegūt augstas kvalitātes konferenču audio, izmantojot Shure IntellMix DSP algoritmu. P300 ir kompakts un viegli instalējams. Procesoram piemīt vislabākās un piemērotākās funkcijas, lai lietotājs varētu radīt viegli pārraugāmas un sadarbību veicinošas video tikšanās.

“Esam ļoti pagodināti, ka saņēmām šādu atzinību ISE ceremonijā”, stāsta Roberts Pletcs, EMEA mārketinga menedžeris no Shure Systems Group. “Mūsu AV konferenču produkti un semināri šova laikā un arī pēc šova radīja lielu sajūsmu un interesi. Augstos novērtējumus guvām, pateicoties mūsu inženieru un R&D departamentu smagajam darbam. Mūsu Integrēto sistēmu produkti sniedz plašu risinājumu klāstu dažādām vajadzībām. Šie apbalvojumi pierāda, ka esam uz pareizā ceļa.”

Zīmoli

14
zīmolu